DA0AD035 AC8F 4B94 A52C 24C7A929431D.
Par
AnnetteJalyssJay
Appareil photo
Apple iPhone 6s
Objectif
iPhone 6s back camera 4.15mm f/2.2
Focale réelle
4mm
Focale (equ. 35mm)
29mm