024DA574 2FCC 4AB6 85C3 9E662DB5095A.
Par
bkkaset
Appareil photo
Fujifilm X-T2
Objectif
XF16mmF1.4 R WR
Focale réelle
16mm
Focale (equ. 35mm)
24mm