37F16E43 05C4 4393 BB83 EF318DD04968.
Par
bkkaset
Appareil photo
Fujifilm X-T2
Objectif
XF16mmF1.4 R WR
Focale réelle
16mm
Focale (equ. 35mm)
24mm